NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Finansal Danışmanlık ve Etik Eğitimi programı; kişisel finansal danışmanlık nedir, başarılı bir finansal planlama nasıl yapılır, hedef belirlemedeki basamaklar nelerdir, yatırım portfolyosu nasıl oluşturulur ve bireysel finansal danışmanlık hizmetinden kimler yararlanabilir sorularına detaylıca yanıt veren bir online kurstur.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, Bireysel Finansal Danışmanların vereceği tüm kararların etik değerler süzgecinden geçirilmiş olmasını bir altın kural olarak görür. Her müşterinin kendine özgü bir vaka olmasından dolayı, danışmanlık hizmeti o vakanın kendine özgü özelliklerine göre yeniden şekillenebilmelidir. Bu bağlamda, eğitimin amaçları mali tavsiyelerin bir veya daha fazla yönünü tanımlama, yorumlama ve spesifik olmalarını sağlamak amacıyla kişiye özel bir finansal hedef oluşturur. Bireysel finansal danışmanlık sürecindeki adımları tanımlama, uygun finansal çözümlerin analizi, oluşturulması ve uygulanması için gerekli bilgileri kavrayıp, finansal mesleği etkileyen etik davranışları veya davranış ilkelerini tanıma üzerine inşa edilmiştir.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera