NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bireysel Finansal Danışmanların verecekleri bütün kararlar, etik değerler süzgecinden geçirilmiş olmalıdır. Bu kapsamda Finansal Danışmanlık ve Etik Eğitimi programı; kişisel finansal danışmanlık nedir, başarılı bir finansal planlama nasıl yapılır, hedef belirlemedeki basamaklar nelerdir, yatırım portfolyosu nasıl oluşturulur ve bireysel finansal danışmanlık hizmetinden kimler yararlanabilir sorularına detaylıca yanıt veren bir kurstur. Ayrıca bu eğitim finansal tavsiye ile bireylerin hedeflerinin ve mali gereksinimlerinin karşılanması nasıl sağlanır, amaçların ilişkilendirilmesi ve müşteri bilgileri toplandıktan sonra bu bilgilerin türü ile hedefe göre türünün belirlenmesi nasıl yapılır sorularına da yanıt vermektedir.

Finansal danışmanlık kursu profesyonel finans piyasası içerisinde yer alan ve kendini bu alanda daha fazla geliştirmek isteyenler için önem arz etmektedir. Bu nedenle tüm orta ve üst düzey yöneticiler, girişimciler ve girişimci adayları için uygun bir eğitim programıdır. Ayrıca yeni mezun olan kişiler ile mezuniyetine az bir zaman dilimi kalan öğrenciler, kariyer hayatlarının başında oldukları için iş bulma sıkıntısı çekmemek adına Finansal Danışmanlık ve Etik Eğitimi’ne katılabilirler. İlaveten sektör değişimi yapmak isteyen profesyonellerin maksimum fayda alabilecekleri bir eğitimdir.

Eğitim içeriği; bireysel finansal danışmanlığın tanımından, harcama ve özel yatırım bilgisine kadar birçok ana başlıktan oluşmaktadır. Katılımcılara emeklilik bilgilendirme, öncelikler, muhtelif mali eğitimler, varlıklar, gelir, borç, genel bilgiler, müşteriyle ilişki kurma, tanımlama, gayrimenkul dağıtımı, tıbbi sigorta kapsamı ve etik mevzuata ilişkin konular profesyonelce aktarılmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, Bireysel Finansal Danışmanların vereceği tüm kararların etik değerler süzgecinden geçirilmiş olmasını bir altın kural olarak görür. Her müşterinin kendine özgü bir vaka olmasından dolayı, danışmanlık hizmeti o vakanın kendine özgü özelliklerine göre yeniden şekillenebilmelidir. Bu bağlamda, eğitimin amaçları mali tavsiyelerin bir veya daha fazla yönünü tanımlama, yorumlama ve spesifik olmalarını sağlamak amacıyla kişiye özel bir finansal hedef oluşturur. Bireysel finansal danışmanlık sürecindeki adımları tanımlama, uygun finansal çözümlerin analizi, oluşturulması ve uygulanması için gerekli bilgileri kavrayıp, finansal mesleği etkileyen etik davranışları veya davranış ilkelerini tanıma üzerine inşa edilmiştir.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera