NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Ekonomi ve Düzenleyici Kurumlar Eğitimi para piyasasında denge kavramına yönelik, piyasalardaki ekonomik veriler ışığında kendilerine danışan kişilerin her türlü finansal yapı ve varlıklarını değerlendirip, bireylerin doğru karar verebilmelerini amaçlamaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Finansal Planlama Uzmanlarının, kendisine başvuran bireylerin gelirlerini, giderlerini, varlıklarını, borçlarını, risk alabilme profillerini ve gelecekte ulaşmayı istedikleri hedeflerini detaylı bir şekilde değerlendirmesi ve doğru yönlendirmelerde bulunmaları gerekmektedir. Bu çerçevede, Ekonomi ve Düzenleyici Kurumlar Eğitimi aşağıdaki kazanımları sağlamaktadır:

  • Katılımcılar, ekonomik verileri değerlendirerek sigortacılık, bankacılık, gayrimenkul, finansal yatırım, borçlanma, vergi konuları da dâhil olmak üzere kendisine özel olarak finansal plan hazırlayabilmektedir.
  • Temel ekonomik kavramlara hâkim olabilmektedir.
  • Piyasadaki düzenleyici kurumları öğrenmekte ve iş akışlarına hâkim olabilmektedir.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera