NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim para piyasasında denge kavramına yönelik, piyasalardaki ekonomik veriler ışığında kendilerine danışan kişilerin her türlü finansal yapı ve varlıklarını değerlendirip, bireylerin doğru karar verebilmelerini amaçlamaktadır. Bu kapsamda katılımcılar, finansal araçlara dair alım-satım işlemlerinin gerçekleştiği ve denge faiz oranının belirlendiği para piyasası hakkında temel ekonomik kavramları kolaylıkla öğrenebilecek, ekonomik verileri değerlendirerek bankacılık, sigortacılık ve gayrimenkul konularında kendilerine özel bir finansal plan hazırlayabileceklerdir. Çünkü Ekonomi ve Düzenleyici Kurumlar Eğitimi’nde temel ekonomik kavramlara hâkim olunabilmesi için gerekli olan tüm bilgiler sunulmaktadır.

Kurs boyunca önemli konuların altı çizilerek, katılımcılara metinsel ve görsel dokümanlarla aktarım yapılmaktadır. Örneğin para piyasası ile mal piyasasının ilişkisi planlanan yatırım miktarı faiz oranına bağlıyken, para talebini ise gelir belirlemektedir. Buna benzer önemli konularda finansal planlama uzmanlarının, kendilerine başvuran kişilerin giderlerini, gelirlerini, risk alabilme profillerini ve gelecek dönemdeki hedeflerini detaylı bir şekilde değerlendirmesi ve buna bağlı olarak da ilgili kişilerin doğru yönlendirilmesi hedeflenmektedir. Ekonomi ve Düzenleyici Kurumlar Eğitimi özellikle piyasadaki düzenleyici kurumların öğrenilmesini ve kursiyerlerin, iş akışlarına hâkim olabilmelerini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Düzenleyici ve denetleyici kurumlar hakkında bilgi edinmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Özellikle yatırım şirketlerinde, sigortacılık alanında ve özel bankalarda çalışan kişiler ile Finansal Planlama Uzmanlığı mesleğine adım atmak üzere olan yeni mezunlar ya da son sınıf öğrencileri bu eğitim programından faydalanabilirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Finansal Planlama Uzmanlarının, kendisine başvuran bireylerin gelirlerini, giderlerini, varlıklarını, borçlarını, risk alabilme profillerini ve gelecekte ulaşmayı istedikleri hedeflerini detaylı bir şekilde değerlendirmesi ve doğru yönlendirmelerde bulunmaları gerekmektedir. Bu çerçevede, Ekonomi ve Düzenleyici Kurumlar Eğitimi aşağıdaki kazanımları sağlamaktadır:

  • Katılımcılar, ekonomik verileri değerlendirerek sigortacılık, bankacılık, gayrimenkul, finansal yatırım, borçlanma, vergi konuları da dâhil olmak üzere kendisine özel olarak finansal plan hazırlayabilmektedir.
  • Temel ekonomik kavramlara hâkim olabilmektedir.
  • Piyasadaki düzenleyici kurumları öğrenmekte ve iş akışlarına hâkim olabilmektedir.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera