NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

İşyerlerinde verilen eğitimlerin içeriği kadar eğitimin personellere, etkili bir şekilde sunulması da önemlidir. Çünkü gereğinden uzun eğitimler akılda kalıcı olmazken, ayrıntılı bilgi içeren eğitimlerde ilgi çekici ve öğretici olma özelliğinden uzaklaşacaktır. Bu nedenle Eğitim Sunumlarının Hazırlanması Eğitimi, eğitmen olmak isteyen bireylere gerekli bilgi ve becerileri kazandırarak, verimli ve etkili eğitimler gerçekleştirebilmelerini amaçlamaktadır. Bu kapsamda sunumların uygun bir akışa göre planlı bir şekilde hazırlanması, eğitim içeriğinin ilk adımıdır. Sonrasında ise sunulmak istenen bilgi ve içeriğin dinleyicilere kolayca aktarılmasını, sunumlarınızın daha etkili olmasını ve doğru anlaşılmasını sağlamak amacıyla gerekli tüm bilgi ve teknikler anlatılmaktadır.

Etkili sunumların hazırlanması, içeriğinizin katılımcılarda daha anlaşılabilir olmasını sağlayacaktır. Bu da özgüveninizi arttıracak ve daha kolay bir sunum yapmanıza yardımcı olacaktır. Sunumun belli bir plan çerçevesinde hazırlanması ise sunacağınız konuyla alakadar derlediğiniz bilgiler arasından sadece sizi amacınıza götürecek olanları seçmenizi, bilgilerin sunumda açılış, ana gövde ve kapanış içerisindeki yerlerini belirlemenizi kolaylaştıracaktır. Etkili bir sunum hazırlamak haricinde katılımcıların kimlerden oluştuğu, yaş/cinsiyet dağılımları, beklentileri, dinleyici kitlenizin ilgi alanları, sunuma niçin katıldıkları ve katılımcı sayı da öğrenilmelidir.

Örneğin yetişkinler için hazırladığınız bir sunumda, daha küçük yaştaki bireylere verilen örnekler uygun olmayacaktır. Bu nedenle sunumun belirli bir plan çerçevesinde oluşması, dinleyiciler üzerinde daha etkili olmasını ve amacınıza uygun bir sunum yapmanızı sağlayacaktır. Eğitim Sunumlarının Hazırlanması kursu sonrasında kariyer ve iş hayatınızda daha başarılı olabilir, beden dilini ve ses tonunu daha iyi kullanabilir ve sunum yaptığınız kişilerde güven oluşturabilirsiniz…

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Sunum Akışının Planlanması
  • Etkili Sunum Nasıl Hazırlanır?
  • Etkili Sunum Hazırlarken Hangi Unsurları Göz Önünde Bulundurmak Gerekir?
  • Bilgi ve İçeriğin Katılımcılara Doğru ve Etkili Aktarılması
  • Kullanılacak Görsel/Metin Dengesi
  • Sunumun Hedefi
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera