NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim programında; defansif tıp uygulamalarının sağlık ve finansal yönünden ortaya çıkardığı olumsuzlukları ve etkileri ele alınmaktadır. Defansif tıp uygulaması ile karşı karşıya kalan hekimlerin bu durumlarda olası davalardan korunmak için yöneldiği defansif tıp kavramı ve tipleri, uygulamanın tanımı, temel ilkeler, pozitif ve negatif tıp çeşitlerinin örnekleri, etkileri ve hukuksal boyutları anlatılmaktadır. Defansif Tıp Eğitimi özel olarak hukukçuları ve sağlık personellerini hedeflemektedir. Bu kapsamda Hukuk veya Tıp Fakültesi mezunları ile öğrencileri de eğitim programına dâhil olabilirler. Bu program aynı zamanda Eczacılık alanında hizmet vermekte olan personeller ve ilgili lisans programı öğrencileri için de gerekli ve uygun bir Defansif tıp kursu olma özelliğindedir.

Defansif tıp eğitimleri online ortamda gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla kurs katılımcılarının; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara sahip olmaları yeterlidir. Bu sayede söz konusu cihazlar üzerinden kolay bir şekilde sanal kurs ortamına katılım gösterebilirler. Kurs ortamında sunulan işitsel ve görsel kaynaklarla, ilgili konuların kolay ve kısa sürede öğreniminin sağlanması amaçlanmaktadır. Eğitim içeriği; Defansif tıp kimler tarafından uygulanır, uygulama çeşitleri nelerdir, Defansif tıbbın hukuksal boyutu nedir ve etkileri nelerdir gibi önemli konulardan oluşmaktadır.

Defansif tıbbın gerek hastanın finansal durumuna, gerekse de ruhsal ve fiziksel durumuna etkilerinin ülke içindeki ve dünyadaki örneklendirmeleriyle birlikte öğretilmesi öncelikli amacımızdır. Bu nedenle konuya ilişkin her yönden oluşabilecek olumsuz etkilerin ve bu etkilerin sonuçlarını öğretmeyi hedeflemekteyiz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Defansif Tıp Eğitimi konularıyla ilgili aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunulmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Hekimlerin kendilerini olası davalardan korumak için yöneldiği defansif tıp kavramı ve tipleri,
  • Pozitif ve negatif tıp tiplerinin örnekler eşliğinde öğretilmesi,
  • Defansif tıbbın gerek hastanın fiziksel ve ruhsal durumuna gerekse de finansal durumuna etkilerinin dünyadaki ve ülke içindeki örneklerle öğretilmesi,
  • Defansif tıbbın hukuki boyutunun öğretilmesi
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera