NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Bu eğitim, Davranışsal Finans disiplinin temellerini ele almaktadır. Bu kapsamda yatırımcı ve tüketicinin rasyonel olmayan davranışları analiz edilerek, bu davranışların neden ve sonuçlarının aktarılması üzerine hazırlanmıştır. Online uzaktan eğitim.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Davranışsal Finans eğitimi, yatırımcı ve tüketicilerin klasik teorilerle açıklanamayan davranışlarını incelemekte ve insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini anlatmaktır. Psikologların yaptıkları çalışmalardaki gelişmelerin iktisat ve ilgili alanlarda araştırma yapan bilim adamlarının dikkatini çekmesiyle birlikte şekillenmeye başlayan Davranışsal Finans, yatırımcıların gerçekte nasıl davrandığını açıklamaya çalışmakta ve geleneksel teorilerin esnemesi zor olan rasyonel varsayımlarını esnetmeye çalışmaktadır.Geçmişten günümüze pozitif bilimlere dahil edilip edilmemesi tartışılan psikolojinin, yatırımcı davranışlarını kayda değer bir şekilde etkilemesinin tespit edilmesiyle birlikte; bireyler yatırım kararlarına dair tüm rasyonel ve normal etkenleri ancak Davranışsal Finans çatısı altında görebilmektedir.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera