NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim, Davranışsal Finans disiplinin temellerini ele almaktadır. Bu kapsamda yatırımcı ve tüketicinin rasyonel olmayan davranışları analiz edilerek, bu davranışların neden ve sonuçlarının aktarılması, özellikle kriz dönemlerinde ortaya çıkan klasik teorilerle açıklanamayan davranışları ve insan psikolojisini konu edinmektedir. Eğitimin odak noktalarına bağlı olarak kursiyerler, program sonunda davranışsal finans disiplininin temellerini bilir, hem günlük hem de mesleki yaşam içerisindeki finans konularında psikolojik faktörleri göz önünde bulundurarak karar alır ve finans ile psikoloji arasındaki ilişkiyi çok iyi bir şekilde kavrar.

Eğitim konuyla ilgili herkesin katılabileceği bir kurstur. Davranışsal Finans Eğitimi online program süreci için özel olarak hazırlanmış sesli ve görsel içerikler, eğitim programı dahilinde katılımcılara sunulmaktadır. Katılımcılar, söz konusu eğitim materyallerini doğru bir şekilde kullandıklarında kurs süresi sonunda başarılı olmaktadırlar. Siz de davranışsal finans konusunda online eğitim programına dahil olarak; kariyer ve iş olanakları için ciddi bir adım atabilirsiniz. Bu eğitim sonunda yatırımcı ve tüketicilerin klasik teorilerle açıklanamayan davranışlarını öğrenmiş, stres altında verilen kararlar yerine, mutluluk veren ve stressiz kararlar alabilecek, insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini anlamış ve yatırımcıların gerçekte nasıl davrandıklarını kavramış olacaksınız.

Davranışsal Finans Eğitimi özel bankacılık, sigortacılık ve yatırım şirketleri çalışanlarına, aracı kurumlarda, mali müşavirlik ve gayrimenkul gibi iş alanlarında görev alan profesyonellere, finans sektörü öğrencilerine, girişimcilerine ve yatırımcılarına, kısacası konuya ilgi duyan ve konu hakkında bilgi birikime ihtiyaç duyan herkese hitap etmektedir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Davranışsal Finans eğitimi, yatırımcı ve tüketicilerin klasik teorilerle açıklanamayan davranışlarını incelemekte ve insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini anlatmaktır. Psikologların yaptıkları çalışmalardaki gelişmelerin iktisat ve ilgili alanlarda araştırma yapan bilim adamlarının dikkatini çekmesiyle birlikte şekillenmeye başlayan Davranışsal Finans, yatırımcıların gerçekte nasıl davrandığını açıklamaya çalışmakta ve geleneksel teorilerin esnemesi zor olan rasyonel varsayımlarını esnetmeye çalışmaktadır.Geçmişten günümüze pozitif bilimlere dahil edilip edilmemesi tartışılan psikolojinin, yatırımcı davranışlarını kayda değer bir şekilde etkilemesinin tespit edilmesiyle birlikte; bireyler yatırım kararlarına dair tüm rasyonel ve normal etkenleri ancak Davranışsal Finans çatısı altında görebilmektedir.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera