NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Etkili bir CV hazırlamak, işe alım sürecinizi kolaylaştıracağı gibi başarılı bir mülakat geçirmenize de yardımcı olacaktır. Bu kapsamda CV Yazma ve Mülakat Teknikleri Eğitimi üniversite öğrencileri, iş hayatına adım atmak üzere olan yeni mezunlar, iş değiştirme niyetinde olanlar ve iş arayanlar için uygun bir programdır. Katılımcılara, bu eğitim sayesinde iş başvurularının kabul edilmesinde önem arz eden özgeçmişlerin nasıl daha etkili bir şekilde hazırlanabileceği öğretilmektedir. Ayrıca mülakatta nasıl başarı sağlanır, hayallerindeki işe kendilerini nasıl kabul ettirebilirler ve iş görüşmelerinde dikkat edilmesi gereken püf noktaları nelerdir gibi konularda bilgi aktarımı yapılmaktadır.

CV yazma eğitimi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde etkili özgeçmiş oluşturabilir, iş alanına göre CV yazmayı öğrenebilir, özgeçmişte olması gereken tüm bölümleri detaylıca kavrayabilirsiniz. Mülakat teknikleri kursuyla da iş görüşmesi sürecine hazırlanabilir, bu süreçte karşılaşabileceğiniz farklı mülakat tekniklerini öğrenebilir ve mülakatlarda beden dilinin önemine ilişkin bilgilere sahip olabilirsiniz. Mülakat Teknikleri Eğitimi online verildiği için kullanıcıların internet erişiminin olduğu her yerden, istedikleri zaman diliminde kursa dahil olmaları mümkündür. Bu kapsamda pratik bir eğitim olması, kullanıcının web üzerinden engin işitsel ve görsel tasarımlar yoluyla konuları kavrayabilmesini kolaylaştırmaktadır. Eğitim programının temel amacı CV hazırlama aşamasında etkin bir özgeçmiş oluşturma ve başarılı bir iş görüşmesi geçirme konularında, kursiyerlerin yeterli bilgiye sahip olmaları ve bilinmesi gereken püf noktalarını öğrenebilmeleridir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Etkili bir CV (Özgeçmiş) hazırlamanın ipuçları,
  • Özgeçmişte olması gereken bölümleri,
  • İş alanına göre CV çeşitleri (Kronolojik CV, Beceri/Yetkinlik Odaklı CV vs.),
  • Mülakata hazırlık süreci,
  • Karşılaşabileceğiniz farklı mülakat tekniklerini tanımayı,
  • Mülakatlarda gelebilecek kritik sorular,
  • Mülakatlarda beden dilinin önemine ilişkin bilgiler sunulmaktadır.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera