NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Çalışanlar için Vitrin Tasarımı Eğitimi, perakende sektöründe her geçen gün daha fazla önem kazanan bir bilim dalı olarak Görsel Mağazacılık kapsamında, öne çıkan Vitrin Tasarımı tekniklerini aktarmayı hedeflemektedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sertifikalı online eğitim.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Mağaza görsel ve vitrin tasarımı, perakende sektörünün kârlılığını etkileyen en önemli faktörlerden birisidir. Bu nedenle vitrinlerinde ürünlerini en fazla dikkat çekici, estetik anlamda doğru, ergonomik ve müşterinize markanızla ilgili vermek istediğiniz mesajı en açık şekilde yansıtabilen markalar geleceklerini garanti altına alırlar.4 modülden oluşan Çalışanlar için Vitrin Tasarımı Eğitimi, ürün ve hizmet satışı yapılan tüm mağaza vitrinlerinin satışa yönelik görsel sunum teknikleri kullanılarak nasıl tasarlanacağını aktarmaktadır. Eğitimi alan herkes Vitrin Tasarımcısı olarak gerekli tüm donanımı kazanmış ve uygulama adına tüm yönlendirmeleri almış olacaktır.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera