NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Eğitim programımız bireysel ve kurumsal hukukun temel ilkelerini ele alırken, iş dünyasında sık sık karşılaşılan durumlara yönelikte pratik ve hukuksal bilgiler sunmaktadır. Sanal ortamda gerçekleştirilen Bireysel ve Kurumsal Hukuk Eğitimi’nden faydalanmak isteyen kişiler, kullanmakta oldukları; tablet, akıllı telefon veya bilgisayar cihazlarından herhangi bir tanesi ile programa dahil olabilirler. Tam da bu ortamlar için özel olarak geliştirilmiş eğitim materyalleri sayesinde konular oldukça kısa bir süre içerisinde, açık ve net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Bu bakımdan bireysel ve kurumsal hukukun temel ilkeleri ile ilgili kendisini geliştirmek isteyen tüm bireyler için de ideal bir eğitim imkânı sunulmaktadır.

Sizler de “uzaktan öğretim” metodu ile uygulanan kursa makul fiyatlar dâhilinde katılım gösterebilir ve kurs sonunda adresinize kadar gönderilecek olan sertifika ile kariyeriniz ve kişisel gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz. Hukuka ilgi duyan, hukuk bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler için uygun eğitim içeriğine dâhil olduğunuzda; tüketicinin sahip olduğu hakları, miras hukukunun temel kavramlarını, aile hukukunda evlenme ve boşanma kurumlarını, rekabet hukukunda temel özellikleri ve SPK’nın genel anlamda yetkilerini öğrenmiş olacaksınız.

Bireysel ve Kurumsal Hukuk Eğitimi, özellikle genel hukuk branşları konusuna yakından, uzaktan alakası olan bireyler için geliştirilmiş bir eğitim programı olup, aynı zamanda gündelik hayatta herkesin ihtiyacı olabileceği hukuk dallarında temel bilgiye sahip olmak isteyen kişiler için de uygun bir içeriktir. Bu kapsamda eğitim programına dahil olmak isteyen adayların, online eğitim prensiplerine uygun bir şekilde katılım gösterebilmeleri mümkündür. Bu aşamada ihtiyaç duyulan ise; akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet olmaktadır. Katılımcılar bu cihazlardan herhangi birisi ile kendilerine sunulacak olan; yazılı, görsel veya sesli eğitim materyallerini kullanabilirler ve bu sayede oldukça kısa bir sürede, başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlayabilirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Hukukun en önemli temel kavramları ve farklı branşları konusunda önemli düzeyde bilinçlenme sağlar,
  • Şirket yöneticileri ve çalışanlar için kurumsal hayatta bilmeleri gereken pratik hukuk bilgilerini sunar,
  • İş dünyasında sıklıkla karşılaşılan, fikri mülkiyet kavramı, iflas durumu, rekabet ve borçlanma gibi durumlara yönelik pratik ve hukuksal bilgiler sağlar,
  • İş kurmayı planlayan girişimcilere yönelik, iş hukuku, şirketler hukuku, işçi ve işverenin hakları gibi ihtiyaç duyulan hukuk alanları konusunda farkındalık sağlar,
  • Gündelik hayatta herkesin ihtiyacı olan tüketici hukuku, miras hukuku ve evlenme/boşanma hukuku gibi alanlara yönelik temel bilgiler sunar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera